Föremål som liknar akvarell Erswärd
4245 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
3315 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2023
6037 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 14 januari 2019
4105 Akvarell
Oscar Reuterswärd, 'Perspective Japonaice', 55 x 40
Såld: 750 kr
Såldes den 19 oktober 2009
5389 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 maj 2008
1652 Akvareller
2st signerade + litografi Reuterswärd (fuktfläckar)
Såld: 200 kr
Såldes den 14 april 2008
8218 Akvarell
Reuterswärd, "Omöjlig figur" 68x50
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 november 2007
7434 Akvarell
Oscar Reuterswärd, Perpective japonaise, 45x33
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 februari 2006
6149 Akvarell
Oscar Reuterswärd, "Erotiskt motiv" 28x19
Såld: 550 kr
Såldes den 3 oktober 2005